Powierzchnia reklamowa do wynajęcia – okazja!

Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi posiada atrakcyjną powierzchnię reklamową do wynajęcia! Znajdującą się tuż przy trasie głównej tablicę reklamową o powierzchni 8m x 4 m. Doskonała widoczność tablicy reklamowej oraz tysiące przejeżdżających tam dziennie samochodów – wszystko to sprawia, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce reklamowe – stanowi to naprawdę dobrą okazję! Jeśli mają Państwo […]

Więcej

Promocja dla warsztatów

Oferujemy promocyjne ceny dla warsztatów mechanicznych za ustawienie zbieżności kół 90zł 80zł oraz za pełną geometrię kół ze 140zł na 120 zł!

Więcej

UWAGA ! Okazja!

Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi posiada na wynajem warsztat przy ul. Grunwaldzkiej 33 – dla Mechanika lub Elektromechanika – w bardzo korzystnej cenie! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 508 088 368

Więcej

Ziemia na sprzedaż

OGŁOSZENIE Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi posiada na sprzedaż ziemię wraz ze stawami rybnymi o powierzchni 3 hektarów w miejscowości Orle (8 km od Wejherowa). UWAGA! W okazyjnej cenie.

Więcej

Nowa Witryna Spółdzielni Usług Wielobranżowych

Niezmiernie miło nam poinformować, iż specjalnie dla Państwa, powstała witryna opisująca całą działalność Spółdzielni. Znajdą tu Państwo wszelkie informacje dotyczące Spółdzielni Usług Wielobranżowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z niniejszą Witryną.

Więcej