Obsługa terenów zielonych

Zadbane trawniki nadają prestiżu, elegancji i pozwalają się wyciszyć w kolorze natury. Dlatego też tak ważne jest, aby trawnik był zawsze zadbany.

ZAJMUJEMY SIĘ TWORZENIEM I UTRZYMANIEM W SEZONIE TRAWNIKÓW WOKÓŁ BUDYNKÓW ORAZ MURAWY NA BOISKACH SPORTOWYCH I TERENACH REKREACYJNYCH.  SIEJEMY TRAWĘ, KOSIMY, NAWOZIMY, EWENTUALNIE PODLEWAMY CZYLI OGÓLNIE MÓWIĄC WYKONUJEMY REWITALIZACJĘ TERENÓW ZIELONYCH
Dobrze utrzymany trawnik jest wizytówką każdego ogrodu. Jest miejscem wypoczynku. Spełnia funkcję dekoracyjną, a na terenach przeznaczonych do rekreacji czynnej – również użytkową.
Aby trawnik prezentował się efektownie i należycie spełniał swoje zadania, musi być pielęgnowany praktycznie przez cały sezon wegetacyjny, czyli od wiosny do jesieni.
Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi posiada w swej ofercie usługę rewitalizacji terenów zielonych obejmującą utrzymanie trawników i boisk sportowych.
Posiadamy specjalistyczne zaplecze sprzętowe, takie jak kosiarki, rozsiewacze nawozów, czy napowietrzacze trawy
Zapraszamy do nawiązania współpracy, zarówno osoby indywidualne, jak i Wspólnoty Mieszkaniowe, Zarządców Boisk Sportowych oraz Firmy Prywatne, chcące zagospodarować tereny wokół swoich budynków.
W tym co robimy, jesteśmy profesjonalistami. Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Nam można zaufać…